Tabela wyników
Wybierz konkurencję:
- Konkursy pracy norowców "Jamniki"
- Konkursy pracy norowców "Teriery"
-
-
1.
REX z Rechtedyplom: 1° punktów: 100 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
-
2.
LYSS Jamadordyplom: 1° punktów: 100
-
3.
CZANGA Złamany Szelągdyplom: 1° punktów: 100
-
4.
CIOS Stary Tropdyplom: 1° punktów: 100
-
5.
DENAR z Przystani Wodniackiej FCIdyplom: 1° punktów: 100 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
-
6.
DORA Rogowskie Jezioradyplom: 1° punktów: 100 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
-
7.
ZAWISZA z Rylewadyplom: 1° punktów: 100 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
-
8.
NUKA z Kniei nad Browinądyplom: 1° punktów: 100 rasa: Jamnik krótkowłosy standard
-
9.
CZARDASZ Złamany Szelągdyplom: 1° punktów: 100
-
10.
Ravnsager`s HARRY POTTER AKASUTdyplom: 3° punktów: 68 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
-
11.
BUKI z Wejherowskiej Bukowinydyplom: 3° punktów: 61 rasa: Jamnik szorstkowłosy standard
-
-
SISI z Rydlewapunktów: 8
-
1.
-
-
1.
AZJA Diabelski Młyndyplom: 1° punktów: 100 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
2.
DIKA z Miradzkiego Lasudyplom: 1° punktów: 100 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
3.
CARLOS z Herbu Sapałydyplom: 1° punktów: 100 rasa: Jack Russell Terrier
-
4.
HELA z Miradzkiego Lasudyplom: 1° punktów: 100 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
5.
BACO Pajapongodyplom: 1° punktów: 100
-
6.
MARIGOLD Mag-Fen FCIdyplom: 1° punktów: 100
-
7.
ZRYW Rogowskie Jezioradyplom: 1° punktów: 100 rasa: Terier walijski
-
8.
WIZA z Rydlewadyplom: 1° punktów: 98 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
9.
MOKA Rogowskie Jezioradyplom: 1° punktów: 94 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
10.
Lobo Cicha Sforadyplom: 1° punktów: 94 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
11.
KOKA Rudy Urwis z Pniewdyplom: 1° punktów: 94 rasa: Jack Russell Terrier
-
12.
JAK z Kniei nad Browinądyplom: 1° punktów: 92 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
13.
DAGA VOM ASSTRAATAdyplom: 2° punktów: 90 rasa: Niemiecki terier myśliwski
-
-
FRANCINE Folly Gold Florenpunktów: 8 rasa: Parson Russell Terrier
-
1.
Harmonogram
- 8.30 - Rejestracja psów biorących udział w Konkursach, badanie weterynaryjne - Biskupin
- 9.00 - uroczyste otwarcie Krajowego konkursu norowców losowanie numerów startowych - Biskupin
- 10.00 - posłuszeństwo
- 14.00 - praca w norze "lis" - Biskupin
- 18.30 - zakończenie pracy psów
- 19.00 - oficjalne zakończenie Krajowego Konkursu Norowców oraz wręczenie dyplomów i nagród.
Krajowy konkurs norowców im. Stanisława Czabańskiego
15 sierpień 2014
Organizatorzy: Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy Nadleśnictwo Gołąbki Koło Łowieckie Nr 119 „Szarak” w Biskupinie
-
Konkursy pracy norowców "Jamniki"
15 sierpień 2014 09:00BiskupinKomisja sędziowska
Sędzia główny: Brodziński Janusz Sędziowie: - Frąszczak Marek Jan
- Hubaj-Ludowicz Hanna
- Majbrodzki Krzysztof
- Oset Tomasz
- Pastucha Agnieszka
-
Konkursy pracy norowców "Teriery"
15 sierpień 2014 09:00BiskupinKomisja sędziowska
Sędzia główny: Brodziński Janusz Sędziowie: - Frąszczak Marek Jan
- Hubaj-Ludowicz Hanna
- Majbrodzki Krzysztof
- Oset Tomasz
- Pastucha Agnieszka